man

„Jestem doradcą marketingowym dla małych firm. Wiem, ile musisz się napracować, żeby zarobić każde 1000 zł, i wiem, jakie to dla Ciebie ważne, aby ich nie stracić. Doskonale rozumiem Twoją sytuację i będę do niej podchodził inaczej niż inni. Oferuję Ci darmową wstępną konsultację. Jeśli po niej stwierdzisz, że nie potrzebujesz mojej pomocy,
to nic Cię to nie będzie kosztowało.”

 

Dlaczego warto myśleć strategicznie o swoim biznesie ?

 

Tylko przewaga, która jest strategiczna sprawia, że firma rozwija się znacznie szybciej i przynosi większe zyski. Taka firma jest zawsze krok przed swoją konkurencją, nawet tą działającą dłużej na rynku. Myślenie strategiczne to szersze spojrzenie na biznes i jego otoczenie. To nastawienie na zyski w długim terminie.

 

Większość firm działających na rynku nie wykorzystuje swojego potencjału. Nie osiąga zysków jakie mogłyby osiągnąć. Obecnie nie wystarczy już produkt lepszy od konkurencji. Konieczny staje się skuteczniejszy marketing. Stosując zaawansowany marketing możesz w prosty sposób zdystansować swoją konkurencję.

 

Decydując się na usługę doradztwa strategicznego korzystasz z marketingu najnowszej generacji. Zaczynasz widzieć okazje i możliwości tam, gdzie nikt inny ich nie dostrzega.

 

Korzyści wynikające z usługi doradztwa strategicznego:

 

- otrzymujesz gotowe rozwiązania stworzone pod Twoją firmę, dzięki czemu nie musisz zastanawiać się jak dostosować je do swoich realiów (często rozwiązania te możesz wdrożyć minimalnym kosztem, albo wręcz za darmo)

- otrzymujesz odpowiedź na pytanie, co powinieneś robić długofalowo, aby wartość sprzedaży w Twojej firmie systematycznie rosła

 

Jak wygląda usługa doradztwa strategicznego ?

 

Aby Ci dobrze doradzić, najpierw muszę poznać i przeanalizować aktualną sytuację Twojej firmy. W tym celu zadam Ci pytania dotyczące prowadzonej przez Ciebie działalności. Na podstawie Twoich odpowiedzi w ciągu kilku dni opracuję raport i skontaktuję się z Tobą, aby przedstawić Ci propozycje zmian w Twojej firmie. Nie tylko powiem Ci co powinieneś zrobić, ale również jak to zrobić.

 

Usługa doradztwa strategicznego dostępna jest już od 1997 zł netto (2456,31 zł brutto). Cena usługi zależy od stopnia skomplikowania Twojego biznesu i za każdym razem usługa wyceniana jest indywidualnie. Zanim zdecydujesz się na usługę doradztwa korzystasz z darmowej wstępnej konsultacji. Jeśli po niej stwierdzisz, że nie potrzebujesz mojej pomocy, to nic Cię to nie będzie kosztowało. Usługa doradztwa nie obejmuje wdrożenia rozwiązań w Twojej firmie. Jeśli jesteś zainteresowany całościową obsługą włącznie z wdrożeniem przejdź do zakładki Strategie Wzrostu.

 

Jeśli chcesz już dziś wprowadzić swój biznes na wyższy poziom i uważasz, że mogę Ci w tym pomóc, skontaktuj się ze mną w wygodny dla Ciebie sposób.