man

„Jestem doradcą marketingowym dla małych firm. Wiem, ile musisz się napracować, żeby zarobić każde 1000 zł, i wiem, jakie to dla Ciebie ważne, aby ich nie stracić. Doskonale rozumiem Twoją sytuację i będę do niej podchodził inaczej niż inni. Oferuję Ci darmową wstępną konsultację. Jeśli po niej stwierdzisz, że nie potrzebujesz mojej pomocy,
to nic Cię to nie będzie kosztowało.”

 

Czy z każdą firmą niezależnie od branży nawiążecie współpracę ?

 

Nie. Zawsze zaczynamy od wstępnej darmowej konsultacji Twojego biznesu. Ostateczną decyzję o podjęciu współpracy podejmujemy po wstępnej konsultacji, która pozwala nam ocenić potencjał Twojego biznesu. Uważamy, że udana współpraca musi opierać się na obustronnych korzyściach.

 

Czy obsługujecie firmy z całej Polski ?

 

Tak, obsługujemy firmy z całej Polski. Staramy się współpracować zdalnie, aby zminimalizować poniesione przez Ciebie koszty. Jeśli jednak zależy Ci na spotkaniach osobistych w trakcie współpracy, to możemy dojechać do Ciebie nawet na drugi koniec Polski. Jest to tylko kwestia ustalenia. Miej jednak na uwadze, że podniesie to koszty współpracy.

 

Czy na Wasze usługi otrzymam fakturę VAT ?

 

Tak, na każdą naszą usługę wystawiamy fakturę VAT. Fakturę VAT wystawiamy jednak dopiero po otrzymaniu przelewu na konto bankowe. Wcześniej możemy wystawić Ci fakturę proforma.

 

Czy za Wasze usługi płacę z góry ?

 

Za usługę doradztwa strategicznego wymagamy płatności z góry przelewem na konto bankowe. W przypadku innego typu zlecenia wymagamy wpłaty 50% zadatku na prace, które są po naszej stronie oraz 50-100% zadatku na prace, które zlecamy współpracującej z nami firmie.