man

„Jestem doradcą marketingowym dla małych firm. Wiem, ile musisz się napracować, żeby zarobić każde 1000 zł, i wiem, jakie to dla Ciebie ważne, aby ich nie stracić. Doskonale rozumiem Twoją sytuację i będę do niej podchodził inaczej niż inni. Oferuję Ci darmową wstępną konsultację. Jeśli po niej stwierdzisz, że nie potrzebujesz mojej pomocy,
to nic Cię to nie będzie kosztowało.”

 

Jak powstała firma StrategieWzrostu.pl ?

 

Na przestrzeni ostatnich lat widziałem upadek wielu znanych mi firm. Zastanawiałem się dlaczego tak jest. Dlaczego jedne firmy odnoszą sukcesy, podczas gdy inne szybko upadają. Co stoi za sukcesami najbogatszych firm, które są liderami swoich branż. Wkrótce zrozumiałem, że najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie w biznesie jest sprzedaż. Zacząłem więc interesować się od czego zależy i jak można ją powiększyć.

 

Poznałem wtedy strategie biznesowe, które bezpośrednio przekładają się na wyniki sprzedażowe każdej firmy. To strategie na światowym poziomie stosowane przez najlepszych. Te strategie nazwałem strategiami wzrostu. Tak powstała firma StrategieWzrostu.pl.

 

Przez ostatnie kilka lat przeanalizowałem kilkaset studiów przypadków odpowiadających za wzrosty sprzedaży w polskich i zagranicznych firmach. Rozwiązania te sprawdzały się zarówno w małych jak i dużych firmach, niezależnie od branży. Nie od dziś wiadomo, że podobne działania prowadzą do podobnych wyników. Tak samo jest w biznesie.

 

Kim jest Jacek Pietrasiuk ?

 

Jestem pasjonatem biznesu. Biznes fascynował mnie już jako 10 letniego chłopca. Już wtedy miałem marzenie, że w przyszłości będę przedsiębiorcą, który będzie zmieniał świat. Wyróżniam się na rynku tym, że patrzę na biznes systemowo, jak na żywy organizm, w którym jeden niesprawnie działający element wpływa na funkcjonowanie całości. Aktualnie moją specjalnością jest optymalizacja wnętrza biznesu, która pozwala na zwiększenie zyskowności biznesu bez konieczności zwiększania sprzedaży.

 

Swoją karierę zaczynałem od pracy w sprzedaży bezpośredniej. Na początku pracowałem w małej firmie, później w korporacji (branża telekomunikacyjna). Po 3 latach rzuciłem pracę na etacie i postanowiłem stworzyć własny biznes. Jakby to miało jakieś znaczenie jestem magistrem Zarządzania – specjalność finanse i bankowość.

 

W marcu 2011 roku założyłem bloga jacekpietrasiuk.pl, na którym dzielę się swoją wiedzą z moimi czytelnikami. Do tej pory napisałem ponad pięćdziesiąt artykułów o biznesie.

 

W lipcu 2012 roku wykorzystując swoje doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami na ich biznesach stworzyłem kurs StrategieWzrostuZysku (obecnie niedostępny w sprzedaży), przeznaczony dla właścicieli małych firm, którzy chcą zwiększyć zyski w swoich biznesach.

 

W styczniu 2013 roku zainspirowany książką Tima Ferrissa pt. 4 godzinny tydzień pracy, uruchomiłem wraz z moją wspólniczką spółkę na zupełnie innym rynku niż rynek biznesowy, gdzie w sposób maksymalnie zautomatyzowany sprzedajemy fizyczne produkty metodami marketingu bezpośredniego przez internet.

 

Jeśli zainspirowałem Cię tym co powyżej napisałem i chcesz, abym dzielił się z Tobą ciekawą wiedzą biznesową (w tym wynikami testów), to zapisz się teraz na moją listę adresową na blogu jacekpietrasiuk.pl lub na stronie StrategieWzrostu.pl.