man

„Jestem doradcą marketingowym dla małych firm. Wiem, ile musisz się napracować, żeby zarobić każde 1000 zł, i wiem, jakie to dla Ciebie ważne, aby ich nie stracić. Doskonale rozumiem Twoją sytuację i będę do niej podchodził inaczej niż inni. Oferuję Ci darmową wstępną konsultację. Jeśli po niej stwierdzisz, że nie potrzebujesz mojej pomocy,
to nic Cię to nie będzie kosztowało.”

 

Jak szybko zwiększyć sprzedaż w swojej firmie ?

 

Najskuteczniejszym sposobem na wzrost sprzedaży w każdej firmie jest zapożyczenie sprawdzonych strategii i taktyk marketingowych działających w firmach w innych branżach, a następnie dostosowanie ich do swoich realiów i wprowadzenie w swojej firmie. Strategie i taktyki odpowiednio ze sobą połączone mogą zwiększyć swoją skuteczność nawet kilkukrotnie.

 

Niektóre z nich są tak potężne, że są odpowiedzialne za wzrosty sprzedaży o kilkadziesiąt, a nawet kilkaset procent w skali roku. Stosują je najbogatsze firmy, które dzięki nim stały się liderami swoich branż. Najskuteczniejsze strategie i taktyki pozwalają stworzyć i utrzymać trwałą przewagę konkurencyjną, która jest niezbędnym warunkiem zyskowności firmy.

 

My specjalizujemy się właśnie we wdrażaniu najskuteczniejszych strategii i taktyk marketingowych w małych firmach. Nie ma znaczenia czy Twoja firma prowadzi działalność w internecie, czy poza internetem. Dysponujemy kilkudziesięcioma strategiami i taktykami marketingowymi, które sprawdziły się u najlepszych i jesteśmy gotowi wdrożyć je w Twojej firmie.

 

Kiedy powinieneś pomyśleć o robieniu skutecznego marketingu ?

 

Najlepiej abyś zajmował się marketingiem stale, niezależnie od tego, jaką masz aktualnie sytuację. Nie powinieneś czekać do ostatniej chwili, gdy zabraknie Ci klientów. Cały czas powinieneś testować nowe rozwiązania i szukać takich, które są skuteczniejsze od obecnie wykorzystywanych. Skoncentrowanie się na marketingu powinno być Twoim najważniejszym biznesowym celem, ponieważ marketing to siła napędowa Twojego biznesu.

 

Korzyści ze współpracy z nami:

 
- Dzięki kampanii Google AdWords pomożemy Ci dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów i zamienić ich w stałych klientów. Ponadto sprawimy, że Twoje reklamy będą przynosiły Ci zwrot z inwestycji.
- Budując dla Ciebie listę adresową sprawimy, że nie będziesz musiał płacić za każdym razem za dotarcie do nowych potencjalnych klientów. Ponadto pomożemy Ci skuteczniej komunikować się z klientami i potencjalnymi klientami oraz zbudować społeczność wokół Twojej firmy.
- Zmienimy na skuteczniejsze Twoje sklepy internetowe lub strony internetowe, dzięki czemu będą dla Ciebie jeszcze skuteczniej sprzedawały lub pozyskiwały dane potencjalnych klientów.
- Stworzymy dla Ciebie skuteczne teksty reklamowe, dzięki czemu Twoi klienci będą więcej u Ciebie kupowali lub wykonywali inną oczekiwaną przez Ciebie akcję.
- Dzięki zaawansowanym strategiom marketingowym zbudujemy przewagę konkurencyjną Twojej firmy, co pozwoli Ci stać się jednym z czołowych graczy w Twojej branży.

 

Najlepsze wyniki w długim okresie możesz osiągnąć ciągle testując i ulepszając swój marketing. Dlatego też dla większości firm najlepszym rozwiązaniem będzie stała współpraca z nami oparta o abonament miesięczny (już od 2997 zł netto – 3686,31 zł brutto). Dzięki stałej współpracy możemy wdrażać i testować nowe strategie i taktyki marketingowe oraz ulepszać te, które już działają w Twojej firmie, aby działały jeszcze lepiej.

 

Jak wygląda współpraca z nami ?

 

Po tym jak się z nami skontaktujesz, my zrobimy analizę Twojej bieżącej sytuacji. Najpierw musimy dobrze poznać Twoją firmę, aby móc zaproponować Ci rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Następnie w ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą i powiemy Ci, czy widzimy pole do współpracy. Jeśli nie będziemy widzieli szans na wzrost sprzedaży w Twojej firmie, to nie nawiążemy współpracy i nic Cię to nie będzie kosztowało.

 

Co nas wyróżnia ?

 

Stawiamy na skuteczność i efektywność w marketingu. Pracujemy tak, aby osiągnąć dla naszych klientów jak najlepsze rezultaty do włożonego czasu pracy i pieniędzy. Nie wymyślamy kreatywnych reklam, które nie przekładają się w żaden sposób na Twoją sprzedaż. Wiemy, ile musisz się napracować, żeby zarobić każde 1000 zł, i wiemy, jakie to dla Ciebie ważne, aby ich nie stracić. Doskonale rozumiemy Twoją sytuację i będziemy do niej podchodzili inaczej niż inni. Oferujemy Ci darmową wstępną konsultację. Jeśli po niej stwierdzisz, że nie potrzebujesz naszej pomocy, to nic Cię to nie będzie kosztowało.

 

Jeśli chcesz już dziś wprowadzić swój biznes na wyższy poziom i uważasz, że możemy Ci w tym pomóc, skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.